GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 15629074
nr 1562 9074
Fat
+ teburk, Kina. Diameter: 23 cm, höjd: 12 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 september 2023
kl 20:40:18
250 kr
350 kr
Fat
Kondition: slitage, skador
nr 1562 9074
Fat
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 400 kr |
måndag 11 september 2023 |